Britský startup s aplikací od Reinto!

04.02.2015

1 minuta čtení

Android, iOS, Naše aplikace a hry, Novinky, Reinto

Slyšeli jste o naší nové aplikaci PaperClip?

Ne?

Ve Velké Británii už ano.

Britové, kteří mají ve svých mobilních telefonech Android (brzy bude ke stažení i iOS verze), již mohou aplikaci testovat v beta verzi.

Díky službě Paperclip už se vám nebudou hromadit nepotřebné věci po bytě, v garážích, skříních, dětských pokojích, kancelářích a knihovnách.

Paperclip je mobilní aplikace sloužící k výměně věcí mezi dvěma lidmi formou kus za kus.

Čím se tato aplikace liší od ostatních webů či aplikací nabízejících použité zboží?
Za zboží neplatíte penězmi, ale protihodnotou v podobě vašeho zboží – jde o výměnu.

Jednoduchým procesem vytvoříte položku, kterou chcete vyměnit a poté už jen čekáte, co vám za ni nabídne jiný uživatel aplikace. Zájem o položky jiných uživatelů můžete ale také projevit i vy – pomocí GPS lokace se vám zobrazují položky jiných uživatelů ve vašem okolí, kteří nabízí svoje věci k výměně, takže když o nějakou máte zájem, není nic jednoduššího než nabídnout nějakou ze svých položek a výměna se může uskutečnit.

V aplikaci funguje i systém hodnocení uskutečněných výměn, díky kterému můžete vyjádřit spokojenost či nespokojenost s provedenou transakcí pomocí 1 až 5 hvězdiček. Hodnocení má i další význam – zvýšení kvality výměn. Kdo by chtěl vyměňovat zboží s uživatelem, který má 1/5 hvězdiček?

paperclip
Aplikaci si můžete přizpůsobit k obrazu svému. Lze nastavit, které typy položek se vám budou zobrazovat (například hračky, sportovní potřeby a jiné), které zboží se vám zobrazí v závislosti na vzdálenosti od vaší aktuální polohy nebo zadané adresy. Nechybí ani nastavení zobrazení na základě procentuálního rozdílu hodnoty zboží jiného uživatele.

To vše je podpořeno integrací Facebooku a intuitivním ovládáním, díky kterému aplikaci můžou používat i ti, kteří se doposud s žádnou aplikaci nesetkali.

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web