Google Inbox je tady. Čeká nás e-mailová revoluce?

23.10.2014

1 minuta čtení

Android, Novinky

Společnost Google spouští službu Inbox. Stalo se tak bez předchozího oznámení (několik náznaků se objevilo i dříve). Inbox nabízí zcela nový přístup k vašim e-mailům a slibuje, že všechnu nepříjemnou práci s nimi vyřeší za vás. Cílem služby je vydolovat ze zpráv ty nejdůležitější informace a zobrazit je v přehledné podobě na jednom místě. Jak to bude vypadat v praxi?

Bundles: Inbox automaticky seskupuje e-maily s podobným obsahem a třídí je do různých kategorií. Snadno tak můžete zobrazit výpisy z banky, newslettery nebo například objednávky z e-shopů.

Highlights: Zřejmě nejzásadnější funkce Inboxu. Aplikace vypíchne ty nejpodstatnější informace z e-mailu (časy, ceny, fotografie) a doplní je o související informace z webu. Představte si například situaci, kdy vám e-mailem přijde oznámení o zajímavém koncertu. Inbox by měl zvládnout doplnit cenu, program i cestu do klubu. Jsme zvědaví, zda to takto bude opravdu fungovat.

Reminders: Google Inbox by měl být také inteligentním pomocníkem při organizování vašeho času. Umožňuje vytvářet upomínky, které navíc doplní o důležité informace v závislosti na jejich obsahu.

inbox2

Google Inbox nenahrazuje Gmail, současní uživatelé se tedy nemusí bát, že by byli nuceni přejít na novou službu. Inbox vylepšuje základní funkce Gmailu a snaží se elektronickou poštu pojmout novým zpsobem. V současné době funguje registrace do Inboxu pouze na pozvánky, o které je možné zažádat na inbox@google.com. Služba je prozatím dostupná pro mobilní telefony a prohlížeč Chrome, na podpoře tabletů a dalších prohlížečů se pracuje.

Pokud bude ovládání Inboxu snadné a intuitivní, mohl by se opravdu stát revolucí ve světě e-mailů. My se těšíme, až jej vyzkoušíme. Rádi se pak s vámi podělíme o první dojmy.

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web