MiniPOS od Reinta zvládl připojení na EET na jedničku

02.12.2016

1 minuta čtení

Android, Naše aplikace a hry, Novinky

Když se začalo diskutovat o zákonu o Elektronické evidenci tržeb, opravdu nás nenapadlo, že se dotkne i naší společnosti Reinto by Foreveryone. Opak byl pravdou. Naše společnost totiž vyvíjela mobilní a webovou aplikaci miniPOS, která je zajímavá právě tím, že je napojena na Elektronickou evidenci tržeb neboli EET.

Na celém projektu, na kterém jsme pracovali téměř 4 měsíce, pracovalo několik vývojářů naší společnosti. Dle jejich názoru ale není napojení na EET až takový problém:  „Existuje celá sada souborů ohledně technické specifikace dostupných přímo na webových stránkách etrzby.cz, tudíž samotné napojení je přesně popsáno.“ Pro programátory bylo k dispozici také testovací prostředí a testovací certifikáty, které byly přiřazeny imaginárním společnostem s testovacím DIČ. Celou aplikaci jsme tedy před nasazením do ostrého provozu mohli vyzkoušet, což bylo fajn, protože u aplikace jako je miniPOS není prostor na ladění chybiček během užívání. Pro zajímavost zpracování certifikátu, pokud již víte, jak na to, trvá přibližně 1-2 hodiny a doba odezvy z Finanční správy je i kratší než 1 sekunda. Problémem byl jen výklad některých ustanovení a specifických režimů v jakých má EET pracovat a dále občasná nedostupnost služby EET v testovacím režimu. V ostrém provozu však zatím vše pracuje bez problémů a uživatelé aplikace si hladký běh zatím pochvalují.

Jsme rádi, že jsme mohli svou malou měrou přispět i my do technologické revoluce ve výběru daní v ČR. Projekt se nyní bude dále rozvíjet a my budeme u toho!

Odkaz na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.quitec.minipos&hl=cs

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web