Mobilní aplikace Senior Pas

12.04.2017

1 minuta čtení

Android, iOS, Naše aplikace a hry

Vzhledem k tomu, že se o aplikaci Senior Pas píše už i v časopisech, řekli jsme si, že je nevyšší čas o ní napsat i u nás na blogu. Přejeme příjemné čtení!

senior pas

Co je to Senior Pas? Je to projekt, který přináší registrovaným seniorům nejen různé slevy, ale také tipy a nápady, např. co podnikat ve svém volném čase. Podrobnější informace o Senior Pasech se dočtete přímo na jejich webové stránce.

Registrovaným seniorům chodí pravidelně do schránky magazín Novinky Senior Pas, který je kromě rozhovorů a zajímavých inspirací plný slev. Nyní již ale nikdo nemusí nosit (i díky nám) nastříhané slevy v peněžence, stačí si stáhnout mobilní aplikaci.

Aplikace je vlastně katalogem všech výše zmíněných slev, ale na rozdíl od papírové podoby má samozřejmě i další funkce. Velkou výhodou pro uživatele je filtrování, tzn., že si uživatel může vytáhnout pouze takové slevy, které ho v daný moment zajímají. Slevy se mohou třídit podle několika kategorií, a to kraje, okresu, výše slevy a také podle kategorií jako je Vzdělávání, Cestování apod. Další výhodou aplikace je její aktuálnost, to znamená, že se nové slevy uživateli neustále přidávají. Pokud ale není v blízkosti internetové připojení, funguje i offline – již načtené slevy v aplikaci zůstávají a uživatel je tedy může plně využívat. Velmi užitečnou funkcí je její napojení na GPS. Díky této vychytávce se uživateli na mapě zobrazí nejbližší místa, kde může slevy využít. Za zmínku určitě stojí i celkový vzhled aplikace – jednotlivé obrazovky jsou velmi přehledné a intuitivní. Aplikace Senior Pas byla vyvíjena přes 2 měsíce a pracovali na ní celkem 3 vývojáři.

 

senior

 

Jsme rádi, že jsme se mohli na projektu jako je Senior Pas podílet a věříme, že mobilní aplikace mnoha jejím uživatelům zase o něco usnadní jejich každodenní život.

Platforma: Android, iOS