Představujeme mobilní aplikaci Fajn brigády

30.11.2017

1 minuta čtení

Android, iOS, Reinto

Fajn brigády nespatřily poprvé světlo světa jako mobilní aplikace, ale již před tím existovaly a stále existují jako webový portál s nabídkou brigád. Uživatel zde může najít – jak napovídá sám název –  nabídku brigád v České republice, ale i práci na částečný úvazek, brigády v zahraničí či nabídky práce pro absolventy.

Mobilní aplikace Fajn brigády nefunguje pouze jako pouhý katalog, kde si může uživatel jednotlivé brigády prohlížet, ale má spoustu dalších fajn funkcí. Velkou výhodou je, že si může uživatel nabídku brigád plně customizovat – na začátku vyplní svoje pohlaví, rok narození, kraj, v jakém brigádu vyhledává, a kategorii jako například “administrativa”, “obchod” aj. Aplikace vám poté nabídne aktuální list brigád přímo na míru. Pak už jen stačí jednotlivé brigády prostudovat a začít se domlouvat se zadavateli na spolupráci. Snad nejpraktičtější funkcí aplikace je to, že vás muže okamžitě upozornit na nově přidanou brigádu.

Proč ale mobilní aplikace, když mají Fajn brigády svůj web?

Výhody využití mobilní aplikace:

  • Uživateli díky aplikaci odpadá zdlouhavé hledání na internetu – pouze jedním kliknutím se dostane do aplikace, která je navíc graficky uzpůsobena pro jeho zařízení.
  • Pokud hledáte práci, chcete novou nabídku vidět ihned, nejen když se zrovna koukáte do mobilu či do počítače. Díky notifikaci uživateli již žádná nabídka neproklouzne mezi prsty a může tak na inzerát zavčas odpovědět :)

Co dalšího oceňujete na mobilních aplikacích oproti jejich webovým verzím?

Google PlayApp Store

 

reference-fajnbrigady

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web