První Startup Weekend v Brně

09.06.2015

1 minuta čtení

Novinky

Na sklonku roku 2014 se skupina lidí se zkušenostmi z oblasti mobilních technologií, monetizace mobilních aplikací a služeb a z oboru podpory startupů a podnikání v digitálních technologiích rozhodla přinést do Brna akci pod značkou Startup Weekend. V červnu 2015 bude Startup Weekend hostit nové koworkingové centrum KoPlac.

„Startup Weekend“ je mezinárodně úspěšný neziskový projekt pod záštitou Google. Komunita nadšenců kolem Startup Weekendu zorganizovala už více než 1500 akcí ve více než 150 zemích po celém světě.

Startup Weekend trvá 54 hodin, během kterých jeho účastníci představí své nápady, vytvoří realizační týmy a pokusí se záměry rozvinout tak, aby v závěrečném hodnocení získali přízeň poroty a zvítězili. Účastníci se mohou těšit na ceny, které chystají naši partneři Kentico Software, KoPlac, SMART BUZZ a New Wave Service.

Na otázky jací jsou účastníci a co je jejich nejčastější motivací vydat se na takovou akci, odpovídá Jan Orava, sám účastník Startup Weekendů a jeden z brněnských organizátorů: „Akce se účastní dva typy lidí. Jedni mají potřebu sdílet a rozvinout svůj podnikatelský nápad v týmu s novými náhledy na věc, získat další motivaci a potkat podobně založené lidi a diskutovat se zajímavými mentory. A potom přijíždějí ti, co nutně nemají vlastní nápady, ale chtějí být u toho, poskytnout své znalosti vybranému týmu a kteří milují atmosféru těchto víkendů“.

Svou přítomnost na akci v roli mentorů přislíbili zakladatelé firmy GINA Software Boris Procházka a Zbyněk Poulíček, Antonín Moravec ze společnosti Kentico Software, specialista na marketing a PR ze Studentreality.cz Ondřej Dufek, zakladatel ICT klastru v Polsku Marcin Jablonski, zakladatel Cash Flow klubu Petr Sluka, profesionální kouč Carl Youssef z Amber Training & Consulting, dále Jakub Pacanda, který se aktuálně dostal se svým Startupem BEZNatlaku.cz mezi TOP30 v soutěži Vodafone Nápad roku 2015.

Registrovat se a zakoupit vstupné na akci je možné zde. Ceny vstupenek začínají od 490 Kč. Našim cílem je zajistit, co největší pohodlí všem účastníkům. Neplatí se za program, ale za jídlo, které bude zajištěno po celou dobu akce.

 

Luděk Kühr, spoluzakladatel KoPlacu

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web