Reinto na RetailCon 2018

11.06.2018

1 minuta čtení

Reinto

Proč právě my na konferenci zaměřené na obchodní centra? Dříve jsme vyvíjeli aplikaci pro OC Olomouc, a tak nás pořadatelé RetailConu sami oslovili, abychom se stali partnery akce a přispěli tak svými zkušenostmi.  

Na konferenci jsme měli i vlastní přednášku na téma Aplikace aplikace aplikace – jsou in, ale jsou opravdu nutné? Dle nás mohou být mobilní aplikace pro klienta velmi přínosné. Jsou nejen dalším komunikačním kanálem společnost (zde tedy konkrétně obchodního centra), ale mohou být i dalším prodejním kanálem a v neposlední řadě mohou sloužit jako zdroj velmi přesných informací. Jako každý takový nástroj musí být ovšem dobře uchopen. Musí se klást důraz na zákazníka a na jeho požadavky, aby i pro něj měla mobilní aplikace přidanou hodnotu a měl motivaci si ji stáhnout. Mobilní aplikace musí jít tedy ruku v ruce s řádnou marketingovou strategií, ostatně jako jakýkoliv jiný produkt.

My jsme v minulosti například pracovali na projektech, kde jsme využívali lokačních dat, demografických dat, časových záznamů či přímo informací o nákupech zákazníků. Na základě nasbíraných údajů pak může klient zasílat cílené notifikace, které ovlivňují nákupní chování zákazníka.

Výhody mobilních aplikací pro obchodní centra:

  •        Aktivují zákazníky a zvýší jejich loajalitu
  •        Zvýší povědomí o značce, budují brand
  •        Poskytují kvalitní data o zákaznickém chování
  •        Umožňují využít funkce a možnosti smartphonů (GPS, fotoaparát, nahrávání apod.)
  •        Dokáží propojit online a offline nákupy
  •        Zvyšují obrat
  •        Zrychlují nákupní proces
  •        Zefektivňují firemní procesy

Na konferenci kromě naší přednášky zazněla i celá řada dalších přednášek a proběhlo několik odborných diskuzí. Také jsme se potkali se zástupci shopping center a retail parků i s jednotlivými maloobchodními prodejci, a tak  si z vydařené konference odnášíme spoustu nových zkušeností a podnětů.

Více informací o konferenci či vystavovatelích se můžete dočíst přímo na oficiálních stránkách akce: http://www.centers.cz/cs/konference/45-retailcon-2018

janbranccom-6077jpg

janbranccom-6258jpg

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web