Umístění v Aplikaci roku 2017!

30.08.2017

1 minuta čtení

Android, iOS, Reinto

Byl březen a my bez dechu stiskli tlačítko NOMINOVAT a odeslali tak pár našich aplikací vstříc jejich osudu. Prodraly se sítem veřejného hlasování a zásahem odborné poroty… a nakonec jedna z nich spatřila světlo světa mezi top 20 v kategorii Novinka roku 2017!

Jak to celé konkrétně probíhalo? V březnu začala nominace aplikací do několika kategorií, a to do kategorií aplikace pro lepší svět, e-commerce aplikace, hry, klientský servis, média, novinka roku 2017, životní styl 2017. Poté odborná porota vybrala podle počtu nominačních hlasů a hodnocení aplikací v obchodech (App Store či Google Play) soubor nejlepších aplikací pro každou kategorii. Pro tyto aplikace bylo 18. dubna spuštěno hlasování, do kterého se zapojila veřejnost a také odborná porota. No a toto vše vydržela naše aplikace miniPOS a prodrala se až na výsledkovou listinu.

A co to pro nás znamená? Tímto umístěním jsme si potvrdili, že naši práci odvádíme dobře i z pohledu veřejnosti a odborníků, což je pro nás ta nejlepší cena, jakou můžeme získat. Ono totiž za každým produktem, ať je to hmatatelná věc či mobilní aplikace, je mnoho práce. Od prvotního nápadu, přes schůzky s klienty, vývoj, testování… Cesta je dlouhá a ne vždy snadná – což víme všichni, kdo v životě pracovali na nějakém projektu. Proto si takového ocenění nesmírně vážíme a zároveň vám všem, kdo pro nás hlasovali, moc děkujeme!

Více informací najdete zde: http://www.aplikaceroku.cz/2017/