Vnitropodnikové aplikace – moderní nástroj pro zvýšení efektivity práce

20.03.2018

1 minuta čtení

Android, iOS, Reinto

Mobilní aplikace nemusí sloužit pouze široké veřejnosti. Stále více firem využívá vlastní interní aplikace, které výrazně zlepšují vnitropodnikové procesy, zvyšují efektivitu práce a přináší značnou finanční úsporu.

Mobilní či webové firemní aplikace lze propojit se stávajícími vnitropodnikovými systémy a je možné je využívat na mobilních telefonech i tabletech s operačním systémem Android i iOS. Při aktivním využívání aplikací dochází k automatizaci procesů, zjednodušení administrativy a zrychlení komunikace v rámci podniku. Velkou výhodou firemních aplikací také je, že umožňují automatizovaně odesílat a uchovávat veškerá strojově čitelná data, což pomáhá eliminovat chyby a zároveň zajistí snadnou dohledatelnost dokumentů.

Jak mohou vnitropodnikové aplikace vypadat?

U nás v Reinto máme s vývojem firemních aplikací bohaté zkušenosti. Máme za sebou například tvorbu aplikace s pracovním názvem „Protokoly“, která nahrazuje papírovou komunikaci v podniku. Obsahuje objednávkové listy, předávací protokoly, evidenci materiálu a výroby, skladovou evidenci spolu s čtečkou kódů a mnoho dalších funkcí, které umožňují uchovávat a odesílat data a automatizovat procesy v podniku.

Populární jsou i mobilní aplikace určené pro komunikaci zaměstnavatelů se svými zaměstnanci. V takové aplikaci si zaměstnanci zaznamenávají své příchody a odchody do zaměstnání, hlásí dovolenou, lékaře či nemoc, přehledně zde vidí počet odpracovaných hodin v daném měsíci a jednoduše v aplikaci najdou i veškeré další informace z personálního a mzdového oddělení.

Široké možnosti využití

Seznam funkcí pro vnitropodnikové aplikace je téměř nekonečný. Pomocí mobilní či webové aplikace lze řešit téměř každou oblast v podniku. Od administrativy, výroby či servisu, přes audity a reporting až po obchod a komunikaci.

Neváhejte se na nás proto obrátit, rádi vám pomůžeme navrhnout optimální řešení pro váš podnik.Protokoly

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web