Vyvíjeli jsme mobilní aplikaci pro Pilulka.cz

14.12.2017

1 minuta čtení

Android, iOS, Reinto

Znáte internetovou lékárnu Pilulka.cz? I díky nám již zákazníci nemusí navštěvovat pouze kamenné prodejny či e-shop na webu, ale nově můžou využívat i mobilní aplikaci!

Aplikace Pilulka.cz obsahuje velké množství provázaných funkcí. Kromě klasického katalogu, ve kterém si uživatel může např. filtrovat zboží dle jednotlivých kategorií, zde uvidí také aktuální akční nabídku, možnost vytvoření si seznamu oblíbených produktů, historii objednávek či přihlášení do svého Pilulka klubu. Dále jsou v aplikaci praktické informace týkající se dopravy a platby či kontakt.

Jaké výhody přinese uživateli mobilní aplikace Pilulka.cz oproti webovým stránkám?

  • notifikace
  • graficky přizpůsobené prostředí pro dané zařízení
  • všechny potřebné informace okamžitě při ruce
  • informace o průběhu objednávky
  • možnost sestavení si vlastního seznamu produktů pro rychlejší nákup
  • možnost přihlášení do věrnostního Pilulka Klubu

Velká část dnešních online nákupů se odehrává právě přes mobilní telefon. I když je již většina webů na toto připravena a existují i v responzivní verzi, nikdy nedokáží uživateli podat takový UX zážitek jako mobilní aplikace.

Mezi kladné vlastnosti mobilních aplikací pro jejich uživatele  patří rychlost, přehlednost a intuitivní, jednoduché ovládání. Naopak pro majitele e-shopu především možnost být se svým zákazníkem v neustálém kontaktu díky notifikacím, konkurenční výhodu oproti ostatním podobným e-shopům a dále také může kdykoliv přidat nové funkcionality.

A co vy? Vyzkoušeli jste již mobilní aplikace oblíbených eshopů?

Android/iOSreference-pilulka