Aplikace pro výměnu věcí

Výhody mobilních aplikací pro výměnu věcí

Ušetří čas i peníze

Nákup vrtačky kvůli jedné poličce s tím, že jednou v budoucnu určitě najde ještě využití? Díky podobným aplikacím již lidé toto dělat nemusí. Navíc vše záleží na domluvě, a tak si uživatel může věc půjčit třeba hned.

Využití pro věci, které se doma jen válejí

Každý má doma spoustu věcí, které nevyužívá vůbec nebo jen občas. Proč je nenabídnout k zapůjčení, aby našly další využití?

Borrowfox

Aplikace Borrowfox vznikla na naprosto jednoduché myšlence a právě proto je tak geniální. Nechce se vám kvůli jedné či pár příležitostem kupovat nějaká věc, nebo ji naopak koupíte a zbytek roku vám leží v garáži či ve skříni? Přesně pro tyto případy a mnohé další je tu aplikace Borrowfox.

Jak to celé funguje?

Věci, které chcete nabídnout k vypůjčení, jednoduše nahrajete do aplikace. Ti, kteří podobnou věc hledají, si ji tak můžou za stanovenou cenu půjčit. Aplikace Borrowfox má ale mnoho dalších funkcí, které uživatel zajisté ocení, a to např. možnost uživatelského hodnocení či vidět vzdálenost, kde se požadovaná věc nachází. Navíc má svoji webovou i mobilní verzi, takže si uživatel může vybírat či nabízet věci nejen na svém počítači, ale i pohodlně ve svém mobilním telefonu.

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android


Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo připravíme nezávaznou kalkulaci.