Proces tvorby mobilní aplikace

1. Analýza

Na začátku tvorby s vámi důkladně probereme vaši představu o tom, co by aplikace měla umět. Máme bohaté zkušenosti a poradíme vám, jaké funkce by v aplikaci neměly chybět. Následně připravíme podrobný koncept, na základě kterého vytvoříme cenový a časový odhad tvorby.

2. Návrh

Po úvodním seznámení s projektem nastává čas pustit se do práce. Celý koncept aplikace rozebereme do detailů a vymyslíme, jak spolu budou jednotlivé části fungovat. Přípravíme návrhy obrazovek, tzv. wireframes, pomocí kterých popíšeme ovládání a strukturu aplikace.

3. Design

V této fázi konečně přijdou na řadu první hmatatelné ukázky aplikace. Vytvoříme grafický návrh, který vyladíme do posledních detailů. Dodržujeme specifika každé platformy, kterým se říká guidelines. Díky tomu jsou naše aplikace snadno ovladatelné a zároveň graficky atraktivní.

4. Vývoj

Při samotném vývoji mobilní aplikace je komunikace s klientem stejně důležitá, jako v ostatních fázích projektu. Průběžně pro vás připravíme testovací verze aplikace a vy se tak budete moci ihned rozhodnout pro případné změny, které by pozdějších fázích projektu byly mnohem nákladnější.

5. Testování

Již během vývoje každou aplikaci důkladně testujeme, abychom zajistili maximální spolehlivost a hladké používání. Máme k dispozici rozsáhlou sadu zařízení a nástrojů, díky kterým je testování mobilních aplikací hračka. Aplikaci vyzkoušíme na různých verzích systému a velikostech obrazovek.

6. Zveřejnění

Po důkladném otestování aplikace přichází cílová rovinka. Pomůžeme vám připravit veškeré podpůrné materiály, naplníme aplikaci obsahem a zajistíme její zveřejnění v Google Play a App Store. Navrhneme také vhodnou marketingovou strategii, která zajistí stovky a tisíce stažení denně.

Proces tvorby webové stránky

1. Analýza

Prvním krokem k vytvoření kvalitní webové stránky je analýza vašeho zadání. Společně si ujasníme představu o fungování webu a projdeme všechny jeho funkce. Tato analýza je důležitá jak u malých webů, tak i u velkých webových aplikací. Poté vytvoříme cenovou nabídku pro celý projekt.

2. Návrh

V další fázi tvorby webové stránky vytvoříme základní návrhy obrazovek a jejich strukturu. Tyto návrhy zachycují především rozložení prvků na stránce. Detailnější grafika přijde na řadu později. Současně také navrhneme technickou stránku věci a u větších aplikací i potřebnou infrastrukturu.

3. Design

Úspěšný web tvoří přehledný design a kvalitní obsah. Naši designéři vytvoří atraktivní grafický vzhled podle nejnovějších trendů, který bude použitelný a funkční. Roky zkušeností s tvorbou webových stránek nám ukázaly, co funguje a co ne. Každý design vytváříme s ohledem na mobilní zařízení.

4. Vývoj

Heslem dne je responzivita. Každou webovou stránku vyvíjíme s ohledem na zobrazení v mobilních zařízeních. Důležitá je i přípravu webu pro vyhledávače. Ve fázi vývoje používáme frameworky, které vám ušetří čas i peníze. Proces vývoje můžete průběžně sledovat a upravovat podle potřeby.

5. Testování

Lidé dnes k zobrazení webových stránek používají stovky různých zařízení, takže důkladné otestování webu je rozhodně na místě. Ověříme, zda se web správně zobrazuje napříč operačními systémy, webovými prohlížeči i typy zařízení. Vyzkoušíme webovou stránku v počítači, telefonu i tabletu.

6. Tvorba obsahu

Graficky dokonalá webová stránka je jen polovina úspěchu. Dejte uživatelům kvalitní obsah a budou se k vám rádi vracet. S přípravou obsahu vám pomůžeme. Navrhneme obsahovou strategii a zajistíme její realizaci. Obsah netvoří pouze text, ale také obrázky, videa a příspěvky na sociálních sítích.

7. Optimalizace pro vyhledávače

Internetové vyhledávače mohou přinést více než polovinu návštěv na vašem webu. Proto je důležité dostat svou webovou stránku na přední pozice ve vyhledávání. Pomůžeme vám navrhnout vhodná klíčová slova a zajistíme onsite i offsite optimalizaci, která na váš web přivede tisíce návštěv.

8. Spuštění

Finální fází tvorby webové stránky je příprava ke spuštění. Ta zahrnuje vyladění posledních detailů, vložení obsahu a přípravu dalších podpůrných materiálů. Zajistíme pro vás i technickou stránku věci, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, kam webové stránky umístit a jak se o ně starat.

9. Podpora a propagace

Pro dosažení úspěchu je důležitý nejen kvalitní responzivní web, ale také jeho marketingová podpora. Připravíme pro vás návrh marketingové strategie v souladu s vašimi plány a představmi. Kromě optimalizace pro vhyledávače zajistíme i další aktivity včetně správy sociálních sítí a PR.

Potřebujete více informací? Prohlédněte si naše reference nebo nám napište na info@reinto.cz.
Rádi odpovíme na vaše dotazy a připravíme nezávazný cenový odhad.

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web