Proces tvorby mobilní aplikace

1. Analýza

Na začátku tvorby s vámi důkladně probereme vaši představu o tom, co by aplikace měla umět. Máme bohaté zkušenosti a poradíme vám, jaké funkce by v aplikaci neměly chybět. Následně připravíme podrobný koncept, na základě kterého vytvoříme cenový a časový odhad tvorby.

2. Návrh

Po úvodním seznámení s projektem nastává čas pustit se do práce. Celý koncept aplikace rozebereme do detailů a vymyslíme, jak spolu budou jednotlivé části fungovat. Přípravíme návrhy obrazovek, tzv. wireframes, pomocí kterých popíšeme ovládání a strukturu aplikace.

3. Design

V této fázi konečně přijdou na řadu první hmatatelné ukázky aplikace. Vytvoříme grafický návrh, který vyladíme do posledních detailů. Dodržujeme specifika každé platformy, kterým se říká guidelines. Díky tomu jsou naše aplikace snadno ovladatelné a zároveň graficky atraktivní.

4. Vývoj

Při samotném vývoji mobilní aplikace je komunikace s klientem stejně důležitá, jako v ostatních fázích projektu. Průběžně pro vás připravíme testovací verze aplikace a vy se tak budete moci ihned rozhodnout pro případné změny, které by pozdějších fázích projektu byly mnohem nákladnější.

5. Testování

Již během vývoje každou aplikaci důkladně testujeme, abychom zajistili maximální spolehlivost a hladké používání. Máme k dispozici rozsáhlou sadu zařízení a nástrojů, díky kterým je testování mobilních aplikací hračka. Aplikaci vyzkoušíme na různých verzích systému a velikostech obrazovek.

6. Zveřejnění

Po důkladném otestování aplikace přichází cílová rovinka. Pomůžeme vám připravit veškeré podpůrné materiály, naplníme aplikaci obsahem a zajistíme její zveřejnění v Google Play a App Store. Navrhneme také vhodnou marketingovou strategii, která zajistí stovky a tisíce stažení denně.

Potřebujete více informací? Prohlédněte si naše reference nebo nám napište na info@reinto.cz.
Rádi odpovíme na vaše dotazy a připravíme nezávazný cenový odhad.

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web