O nás

Společnost Reinto s.r.o. vznikla v roce 2012 spojením 4 nadšených profesionálů v oboru designu a vývoje mobilních aplikací. Dnes nás je více než 25 a vyvíjíme aplikace pro klienty z celého světa.

Reinto v číslech

skvělých lidí

a více úspěšných projektů

jedno

společné nadšení

Náš příběh

 • Jaro 2012

  Vznik myšlenky

  Na začátku jsme se scházeli v kavárnách a snili o úspěchu. Dva vývojáři, grafička a marketér. Netrvalo dlouho a na svět přišlo naše dítě. Dali jsme mu jméno Reinto a vyrazili na cestu do neznáma.

 • Podzim 2012

  První úspěšné projekty

  Samozřejmě jsme rychle zjistili, že k úspěchu nevede dálnice. Začali jsme řešit první úspěšné zakázky a získali první spokojené klienty. Mobilní aplikace nás bavily a baví dodnes.

 • Léto 2013

  Rozrůstáme se

  První narozeniny už jsme neslavili ve čtyřech. Příjali jsme první zaměstnance, vybrali první kanceláře, zažili i první neúspěchy. I ty k tomu patří.

 • Léto 2014

  Expanze do zahraničí

  Další rok se pro nás nesl v duchu hesla "rychle a zběsile". Nové projekty, noví partneři, noví klienti. Poprvé i ze zahraničí. Navázali jsme úspěšnou spolupráci s britskými startupy.

 • Léto 2015

  Žijeme svůj sen

  Fungujeme už třetím rokem a můžeme si říct, že jsme to dokázali. Náš sen jsme přeměnili v realitu. Reinto je nyní dobře fungujícím týmem plným skvělých lidí. Rozhodně však nezpomalujeme. Je na čase vytvořit si další sny a pustit se do jejich plnění.

 • Podzim 2016

  Reinto by Foreveryone

  Spojili jsme se s digitální agenturou Foreveryone. Získali jsme tak spojence z oblasti digitálního marketingu, nové know-how a zkušenosti. Je z nás těleso téměř 40 lidí – obchodníků, digitálních marketérů, mobilních a webových vývojářů. Nezní to skvěle?

 • Podzim 2017

  Reinto v oblacích!

  A to doslova. Nyní sídlíme ve 14. patře v M-Paláci, odkud vidíme celé Brno jako na dlani. Také již opět stojíme plně na vlastních nohou, opět pouze a jen Reinto. P.s.: S naší aplikací jsme se umístili v Aplikaci roku 2017!

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android

Znojemské historické vinobraní

Android / iOS

Android

Po Stopách Filmu

Android / iOS

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

Android / iOS

Taxi99

Android

Web / Android

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Android / iOS

Web

Android / iOS

Android / iOS

Android

Easy English Stories

Android

web

Flash

Web

Indra-Šebesta

Web

Fightbooth

Android / iOS

VemSiMě

Android

SHONECT

Web