Webové stránky

Tvoříme webové stránky, které fungují i v mobilních zařízeních
Od jednoduchých prezentací až po komplexní webové aplikace

Zobrazit reference

Návrh

Spojíme vaši představu a naše zkušenosti. Výsledkem bude koncept webové stránky, která má zaděláno na úspěch.

Webdesign

Pro vaši webovou stránku navrhneme atraktivní grafický design, který respektuje nejnovější trendy. Zjistíme, co uživatelé chtějí a nabídneme jim to.

Responzivní vzhled

Polovina přístupů na web je uskutečněna z mobilu. Proto každou webovou stránku vytváříme tak, aby se správně zobrazila i v mobilních zařízeních.

SEO a marketing

Zařídíme, že váš web bude vidět. K tomu použijeme optimalizaci pro vyhledávače a další techniky online marketingu, jako je PPC či sociální sítě.

Tvorba obsahu

Přehledná grafika a kvalitní obsah. To je klíč k úspěchu. Navrhneme obsahovou strategii vašeho webu a zařídíme její realizaci.

Backend

Webové stránky nejsou jen to, co vidí běžný uživatel. Vyvineme pro vás serverové zázemí pro webové aplikace a přehlednou uživatelskou administraci.

Jak tvorba webu probíhá?

Vývoj webových stránek známe jako své boty a proto přesně víme, co je potřeba udělat pro vytvoření kvalitního webu. Klademe důraz na přehlednost, moderní design a správné zobrazení stránek v mobilních zařízeních.

Zobrazit proces vývoje

Kolik webové stránky stojí?

Cena vývoje webových stránek se vždy odvíjí od jejich účelu a rozsahu. Připravíme pro vás jednostránkové minisites, klasické weby i rozsáhlé webové aplikace. Pomůžeme vám také s optimalizací pro vyhledávače a on-line marketingem.

Zobrazit ceník služeb

Potřebujete více informací? Prohlédněte si naše reference nebo nám napište na info@reinto.cz.
Rádi odpovíme na vaše dotazy a připravíme nezávazný cenový odhad.

Web

Web

Indra-Šebesta

Web

Web